Menu Close

Kirke võimlejaid tähistasid huvikeskuse 70. juubeliaastat väärikalt

“Kirke võimlejaid tähistasid huvikeskuse 70. juubeliaastat väärikalt,” kirjutavad treenerid Lia Puhm ja Pille-Riin Puhm.

Läbi 2018/2019 õppeaasta on Kirke võimlejad olnud tihedas võistlus-, festivali-, esinemiskeerises. Rohkelt on olnud rõõmu võitudest ja eneseületustest, aga oleme saanud tunda ka kaotusvalu, mis paneb end veel paremini analüüsima ja kokku võtma. Võistlusreisid ühendavad võimlejaid, tekib oskus ühte hoida- nii treeningul, võistlustel kui ka tavaelus.

Õppeaasta lõppeb tavaliselt noorematel võimlejatel lõputreeningu,- mängudega, tunnistuste ja suveülesannete andmisega. Vanematel võimlejatel lõpupeo, tunnistuste ja suveülesannete andmisega ning gümnaasiumilõpetajate pärjatamisega.

Haapsalu noorte huvikeskuse juubeliaastat tähistasid Kirke võimlejad järgmiste kordaminekutega:

10. november 2018. Keilas toimuv rahvusvaheline iluvõimlemisturniir „Sügisgraatsia“.

• Aleria Šamonin saavutas 2010.a vanusegrupis I koha.

10. november 2018 – Põhja-Eesti eelvoor.

• Pääsesime esinema kavaga „Sini-must-valge“ Gymnafesti finaalkontserdile, mis toimus 17.novembril, Tallinnas.

2. detsember 2018 – Rahvusvaheline iluvõimlemisturniir „Snowflake“ Tallinnas.

• Egle Kolga saavutas 2007.a tüdrukute vanusegrupis I koha. Aleria Šamonin saavutas samal võistlusel 2010.a sündinute seas III koha.
  • 15.-16. detsember 2018 – rahvusvaheline ilu-ja rühmvõimlemisvõistlus Slonny Cup, Tartus
  • Mini noorem vanuseklassi rühm saavutas II koha, võistkonnas võistlesid: Aleria Šamonin, Sandra Siig, Diana Lõsenko, Mia Sofie Kõrv, Nora Sarapuu, Gabriella Radžikovsky, Saskia Klooster.
  • Noorteklassi rühm saavutas samuti II koha, võistkonnas võistlesid: Mia Saluäär, Egle Kolga, Viktorija Spõnu, Emma Saar, Elisabeth Elandra Kuningas, Gloria Luisa Eberle, Marbell Randlepp.
  • Aleria Šamonin saavutas iluvõimlejate võistlusel 2010.a sündinute seas vaba-ja rõngakava koondhindena III koha.

13. jaanuar. Rahvusvaheline iluvõimlemisvõistlus „Winter patterns“.

• Aleria Šamonin (2010.a vanusegrupp) – I koht; Egle Kolga (2007.a vanusegrupp) – I koht;
  • Mia Saluäär (2007.a vanusegrupp) – II koht.
  • Egle Kolga ja Aleria Šamonin pärjati lisaks auhinnalistele kohtadele ka oma vanusegrupi missitiitlitega, olles kõige kaunimad võimlejad.

9. veebruar – Otepää lahtised MV ilu-ja rühmvõimlemises, kus osalesime sel korral ainult rühmvõimlejatega.

• Meie noorteklassi rühm saavutas III koha. Rühmas võistlesid: Mia Saluäär, Egle Kolga, Viktorija Spõnu, Emma Saar, Elisabeth Elandra Kuningas, Gloria Luisa Eberle, Marbell Randlepp

24. märts – rahvusvaheline iluvõimlemisturniir „Lasnamäe Cup“.

• Aleria Šamonin 2010.a saavutas sündinute seas vabakava arvestuses I koha.
  • Egle Kolga 2007.a vanusegrupis kurikakava sooritades I koha.
  • Mia Saluäär saavutas samas vanusegrupis pallikavaga võisteldes II koha.
  • Esimest korda võistles Supermini kategoorias 5.aastane Emma Calero, sel võistlusel veel neile kohti ei jagatud- kõik olid tublid!

30. märts – ESS Kalevi lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises, Tallinnas.

• Mini noorem vanuseklassi rühm saavutas väga tugevas konkurentsis suurepärase II koha. Rühmas võistlesid: Aleria Šamonin, Sandra Siig, Diana Lõsenko, Mia Sofie Kõrv, Veronika Pelinens, Gabriella Radžikovsky.

6. aprill – Rahvusvaheline iluvõimlemisvõistlus „Mini star“, Tallinnas.

• Aleria Šamonin saavutas I koha.

20. aprill – Võimlemisfestival „Kauni Rühiga Ellu“, Tallinnas.

• Miniklassi rühma tüdrukud saavutasid kavaga „Öölapsed“ kuldplaadi. Rühmas võistlesid: Aleria Šamonin, Sandra Siig, Mia Sofie Kõrv, Gabriella Radžikovsky, Nora Sarapuu, Veronika Pelinens, Diana Lõsenko, Brita-Eliise Laanesoo, Saskia Nebokat, Sandra-Liis Ender, Kristi Jäämees, Gerli Villakov, Emily Jugapuu, Birgita Teppan, Mari Uudam, Meribel Mättikas, Olivia Mark, Karolina Šapovalova, Karola Maisalu, Angelina Tomson.
  • Lasteklassi vanuserühm saavutas pallikavaga “Õrnus” kuldplaadi. Rühmas võistlesid: Mia Saluäär, Egle Kolga, Elisabeth Elandra Kuningas, Gloria Luisa Eberle, Emma Saar, Britten Randlepp, Andra-Liise Viiand, Kätrin Kohava, Gerda Kikas, Saskia Klooster, Keiti Jäämees.
  • Juuniorklassi vanuserühmas saavutas rõngakavaga “Ringlus” kuldplaadi: Lisel Adelman, Rachel Sarapuu, Marie Grete Mägi, Lija Jegisman, Mia-Marii Olenko, Marbell Randlepp, Arina Gomožova.

27. aprill – Elva lahtised meistrivõistlused ilu-ja rühmvõimlemises.

• Mini noorem vanuseklassi rühm saavutas II koha. Rühmas võistlesid: Aleria Šamonin, Sandra Siig, Diana Lõsenko, Mia Sofie Kõrv, Veronika Pelinens, Gabriella Radžikovsky.
  • Noorteklaasi rühm saavutas III koha. Rühmas võistlesid: Mia Saluäär, Egle Kolga, Emma Saar, Elisabeth Elandra Kuningas, Marbell Randlepp.

18. mai – Rahvusvaheline iluvõimlemisturniir “Graatsia Cup” Keilas.

• Aleria Šamonin võitis vaba-ja rõngakava koondhindena väga tugevas konkurentsis III koha.
  • Egle Kolga saavutas 2007.a vanusegrupis kurikakava tehes I koha, Mia Saluäär samas vanusegrupis saavutas pallikava sooritades II koha.

24. mai – rahvusvaheline iluvõimlemisvõistlus “Shining Star”, Tallinnas.

• Aleria Šamonin saavutas 2010.a sündinute hulgas, tugevas konkurentsis vaba kava sooritades I koha.
  • Mia Saluäär sooritas 2007.a vanusegrupis pallikavaga võistledes II koha
  • Egle Kolga samas vanusegrupis kurikakava sooritades III koha.
  • Lija Jegisman saavutas 2003.a sündinute hulgas, oma elu esimeses iluvõimlejate võistlustel, imelise I koha.

25. mai – rahvusvaheline iluvõimlemisvõistlus “Fairytale Cup”, Tallinnas.

• Väike Emma Calero, kes selleks hetkeks oli juba 6.aastaseks saanud, saavutas Supermini vanusegrupis (2013.a sündinud) I koha.

26. mai – Pärnu lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises.

• Mini noorem vanusegrupi rühm saavutas II koha. Rühmas võistlesid: Aleria Šamonin, Sandra Siig, Diana Lõsenko, Mia Sofie Kõrv, Veronika Pelinens, Gabriella Radžikovsky.
  • Lasteklassi rühm saavutas suurepärase I koha, ületades iseendid ja üllatades oma konkurente, treenereid ning iseennast, puhta ja kauni kavaga. Rühmas võistlesid: Kätrin Kohava, Britten Randlepp, Gerda Kikas, Brit Reinu, Andra-Liise Viiand, Saskia Klooster, Arina Gomožova.
  • Noorteklassi rühm saavutas II koha. Rühmas võistlesid: Mia Saluäär, Egle Kolga, Emma Saar, Elisabeth Elandra Kuningas, Marbell Randlepp, Gloria Luisa Eberle.

Lõpp hea, kõik hea! Suur rõõm, et võistlusrühmade tüdrukud suutsid viimasel võistlusel, soojade ilmade kiuste ennast kokku võtta ja maksimum soorituse teha. Väga napilt kaotasid viimasel võistlusel mini-ja noorteklass oma esikoha- aga järgmisel aastal rühime jälle edasi!

Suur tänu kõikidele lastevanematele, kes selles karussellis, nii vaimselt kui ka füüsiliselt koos meiega on pöörelnud!